مجموعه تولیدی و بازرگانی مانیا

بازدید: 30414

mahsolat1

گروه مانیا یک مجموعۀ تولیدکنندة لوازم خانه و آشپزخانه است که به تولید محصولاتی زیبا، کارا و ماندگارمی پردازد.

   با نام و یاد خدا آغاز می­کنیم:

گروه طراحی، تولیدی و صنعتی مانیا؛یک مجموعۀ تولیدکنندة لوازم خانه و آشپزخانه است که با بهره ­گیری از تخصص و تجربۀ همکاران خود در ایران،استرالیا و تایوان به تولید محصولاتی زیبا، کارا، ماندگار و متفاوت برای رفع نیازهای خانه و آشپزخانة شما، با ارائۀراه­ حل­های نوآورانه و خلاقانه می­پردازد.

 06

این شرکت با پشتوانة 34 سال تجربۀ موفق و با سازماندهی و تجهیز منابع خود در واحدهای طراحی محصول، قالبسازی، تولید، مونتاژ و کنترل کیفیت، انواع لوازم خانه و آشپزخانه را از جنس پلاستیک، بلور، مفتول، سرامیک و استیل با تنوع و کیفیت بسیار بالا تولید و توزیع می­نماید.

تعهد ما به نوآوری مستمر و بهبود مداوم کیفیت و استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی، تضمین کنندة رضایت و وفاداری مشتریان و مصرف­ کنندگان ما خواهد بود.

   بنیان­گذار این مجموعه جناب آقای محسن دگمه ساز (محمدزاده) هستند، که در سال 1360 گروه تولیدی صنعت سازان را پایه­ گذاری نموده­ اند. به همت ایشان در سالهای1360 تا 1372 پایه­ های اصلی این مجموعه شکل گرفت. شروع تولیدات این شرکت در کارگاه کوچکی واقع در میدان اعدام خیابان خیام بنگاه فرد بوده است.

این مجموعه در ابتدا، در زمينه توليد انواع قطعات فلزي و پلاستيك، يراق الات، لوازم سراجي ولوازم كودك فعاليت داشته است و از سال ١٣٧٢با راه اندازي طرح­هاي توسعه، خطوط توليد محصولات شيشه ­اي و پلاستيكي در زمينه لوازم خانه و آشپزخانه به مجموعه فعاليت­هاي شركت افزوده شده كه تاكنون ادامه داشته و توسعه چشمگيري يافته است. در طول اين مسير پر تلاطم و سخت هميشه ياد خدا و حمايتهاي او پشتوانه و دلگرمي ما بوده است. آموختیم که تنها اوست كه مي­خواهد و ما فقط در اطاعت خواست­هاي خدا هستيم و بس.

از سال ١٣٧٢تا سال١٣٩٣ اين مجموعه افتخار همكاري و شراكت با جناب آقاي محرم عابديني را داشته است. حاصل اين همفكري و همكاري توليد محصولاتي است كه همواره مورد استقبال مصرف كنندگان محترم قرار گرفته است. شایسته است که در اتمام اين شراكت از ایشان بخاطر زحمات و پشتكار و نوآوري­هايشان كه سهم بسزايي در رشد اين شركت داشته است تشكر كنیم. از خداي بزرگ آرزوي بهترين­ها را برايشان داریم.

جناب آقای محسن دگمه ساز (محمدزاده) از سال 1393 با تکیه بر تجربیات پیشین و درگامی نو با همکاری نیروهای متخصص و کاردان، شرکت صنعت سازان ایده­ ال پلاست را با مشارکت فرزندانشان تاسيس نمودند تا بتوانند نسل چهارم توليد را برای خدمت به مردم عزيزمان به ياري خداوند بزرگ راه اندازي كنند .

این مجموعه، با مطالعه و شناسایی نیازهای روزمرۀ مصرف کنندگان و بهره­گیری از ایده­های خلاقانۀ طراحان ایرانی و بین المللی، بالاترین استانداردها و پیشرفته­ترین تکنولوژی و ماشین­آلات را به کار گرفته­است تا حاصلی چشم نواز، با کاربری آسان و سریع و البته با کیفیتی ستودنی و قیمتی مناسب تقدیم نماید. ثمرۀ این تلاش تولد نام تجاری مانیا است و اینک محصولات مانیا در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می­گردند.

 

      

  برای دیدن عکسها روی آنها کلیک کنید